ЗП-в-страхуванні2

Зарплати на українському ринку страхування. Кому? Як? Скільки?

Надлишок страхових спеціалістів різного спрямування спричинило скорочення чималої кількості гравців страхового ринку України. Водночас проходило перепрофілювання страховиків, які позбулися роботи, в дотичні бізнеси.

У 2016 році Найкомфінпослуг-ом було анульовано та виключено з реєстру фінустанов 41 страхову компанію. Окремо ще було анульовано ліцензій інших восьми страховиків.

Відчуття потреби розширення штату у страховиків біше немає. Навпаки, триває оптимізація через низький рівень платоспроможності населення та значний розвиток фінансових технологій.

За даними Держстатистики, в Україні середня зарплата вийшла на рівень 6475 грн. Більше заробляють фінансити. Але поряд з тим, сектор постійно входить до трійки лідерів за розмірами зарплати та темпами їх зростання. У 2016 році по фінансовій галузі середня зарплата зросла до 11164 грн, тобто на 24%, а в сфері страхування до 5824 грн.

Фахівці із страхування традиційно мають нижчі зарплати, ніж працівники банківської сфери. У страховому бізнесі проміжок заробітної плати становить від 5000 до 15000 грн. Найбільший рівень заробітної плти мають спеціалісти з андеррайтингу і перестрахування, а також в актуаріїв та працівників з управлінськими функціями.

Експерти вважаьють, що співробітники, які в ході закриття страхових компаній втратили роботу, продовжать переходити до суміжних сфер бізнесу. Успішні продавці із власними клієнтськими портфелями відкривають брокерські фірми, менеджери по роботі з клієнтами переходять до сфери продажу.

1 відповісти
 1. Thelma says:

  Hi, very nice website, cheers!
  ——————————————————
  Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
  ——————————————————
  Check here: https://www.good-webhosting.com/

Відповісти
Хочете приєднатися до дискусії?
Запрошуємо прийняти участь!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>