Як вберегтися від фальшивого полісу автоцивілки?

З 9 лютого розпочато масштабну співпрацю між такими структурами, як: МТСБУ, МВС, Національною поліцією та страховими компаніями. Основним завданням було встановлено запобігання зловживання на ринку ОСЦПВ та розширення інормаційної взаємодії.

Під час наради були обговорені особливості проведення контролю за наявністю полісу ОСЦПВ з боку працівників Нацполіції. По закінченню “круглого столу” було прийнято рішення щодо проведення виїзнних семінарів за участю працівників МТСБУ в регіональних управліннях Нацполіції. Також готується методична та довідкова інормація щодо обігу фальшивих полісів автоцивілки. Фахівцями буде надана допомога щодо обов’язкового страхування автомобілів, під час оформлення ДТП та складанні протоколів про адміністративне правопорушення.

Особливістю такої розширеної співпраці є створення робочої групи із представників вищевказаних установ, яка буде спрямована на інтеграцію Центральної Бази Даних МТСБУ та інформаційних баз Національної поліції МВС України. Основною метою такого кроку є оперативна перевірка наявності дійсного страхового покриття та вилучення підроблених полісів з обігу.

Нагадуємо, що поліси Автоцивілки від Страхової компанії “Брокбізнес” мають нанесений QR-код, завдяки чому можна переконатися, що це не підробка.

В майбутньому очікуємо від Моторно-транспортного страхового бюро України результатів діяльності від робочої групи щодо проекту “Впровадження в Україні електронного полісу”. За прогнозами регулятора, електронний поліс повинен вступити в дію з вересня 2017 року.

1 відповісти
 1. Dinah says:

  Hi, very nice website, cheers!
  ——————————————————
  Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
  ——————————————————
  Check here: https://www.good-webhosting.com/

Відповісти
Хочете приєднатися до дискусії?
Запрошуємо прийняти участь!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>