13

Віддалене врегулювання. Переваги та перспективи.

Цінова конкуренція на українському ринку страхування поступово відходить на задній план. Натомість вагомого значення набуває високий рівень сервісу обслуговування.

Насамперед, йдеться про якісне врегулювання страхових випадків. Адже саме швидкість вирішення проблем клієнта та компенсація збитків будуть найкращими рекомендаціями.

Загалом, страхові компанії досягли хороших результатів у швидкості врегулювання випадків по КАСКО. За більшістю страхових випадків виплата проводиться терміном 5-7 днів. Але це не межа. Впровадження процесу віддаленого врегулювання давно вивчається українськими страховиками. За статистикою приктично кожний другий випадок врегульовується без прямого втручання страхової компанії. Цим цей механізм користується популярністю в Західній Європі.

Основна ідея віддаленного врегулювання – постраждала особа після дорожньо-транспортної пригоди не повинна їхати на огляд пошкоджень, збирати різні документи і т. і. Автомобіль одразу з місця ДТП відправляється до гарантійної або партнерської станції технічного обслуговування, натомість власник отримує підмінний автомобіль.

Таким чином, виграш є подвійним. Замість очікування рішень про виплату, через декілька днів страхувальник отримує відновлений автомобіль. І це все без додної поїздки до страхової компанії, експертиз та іншої тяганини.

Нажаль, українські компанії не квапляться впроваджувати систему віддаленого керування. Це потребує немалих інвестицій. Варто зазначити, що такий процес підходить до випадків з невеликими збитками. Тоді приймається рішення щодо виплати буз рішення суду та розслідування. Варто також враховувати і немалі ризики шахрайства, коли навіть у розвинутих країнах до нечесних рук потрпляє близько 15% усіх виплат.

Проте, експерти вважають, що за два-три роки ситуація може змінитися: досить буде зробити один дзвінок асистансу для отримання виплати. І головним завданням страхової компанії будене тільки налагодити роботу центру підтримки, а й мінімізування збитків.

1 відповісти
 1. Kyra says:

  Hi, very nice website, cheers!
  ——————————————————
  Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
  ——————————————————
  Check here: https://www.good-webhosting.com/

Відповісти
Хочете приєднатися до дискусії?
Запрошуємо прийняти участь!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>