В Україні хочуть впровадити нову систему агрострахування

Нова система агрострахування зможе стати опорою для впровадження ефективних інструментів кредитування малих і середніх фермерських господарств, вважає заступник міністра аграрної політики і продовольства України Олена Ковальова.
strah-39136
Згідно з повідомленням Мінагропроду з посиланням на заступника міністра, в даний час вивчаються можливості впровадження в Україні нових ефективних інструментів і практик в сфері агрострахування. Зокрема, розглядається канадська система підтримки сільськогосподарських підприємців за допомогою механізмів субсидованого кредитування і страхування сільгоспризиків.

“Ми прагнемо досліджувати кращі світові практики кредитування і агрострахування, серед яких і канадська. Вона побудована на повній довірі між фермерами, страховими компаніями та державою, що дозволяє економити час, ресурси і забезпечувати тривалий економічний ефект. Її впровадження допоможе поліпшити інвестиційний потенціал сільськогосподарського сектора, дозволить передбачати цінові та погодні ризики, стимулювати зростання АПК “, - говорить О.Ковальова.

За її словами, канадські фермери позитивно оцінюють державні програми підтримки субсидування і кредитування, оскільки вони забезпечує їм повну захищеність і фінансову стабільність.

“Система кредитування і субсидування в Канаді фінансується державним і місцевими бюджетами та спрямована на те, щоб знизити всі можливі ризики до нуля”, – зазначила заступник міністра.

1 відповісти
 1. Yasmine says:

  Hi, very nice website, cheers!
  ——————————————————
  Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
  ——————————————————
  Check here: https://www.good-webhosting.com/

Відповісти
Хочете приєднатися до дискусії?
Запрошуємо прийняти участь!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>