Національне агенство здоров’я. Що це?

До кінця другого кварталу 2017 року Міністерство охорони здоров’я України планує запустити Національну службу здоров’я. Завданням структури буде розподіл фінансів та державне страхування.

Під час інтрв’ю BBC, в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун зявила, що в системі державного медичного страхування поліси як такі будуть відсутніми. Будь-яка людина, що проживає в Україні, отримає ДМС автоматично.

Платежі до цієї системи будуть надходити як і зараз: до бюджету поступають податки, із нього виділяють субвенцію в Національне агенство страхування, де і буде проходити розподіл коштів.

Система не буде працювати за принципом Obamacare, в якій обов’язковим є наявність полісу. МОЗ в Україні буде вводити щось більш схоже на британську систему, де кожен громадянин має державне медичне страхування. Особливістю такої програми є те, що не потрібно нікуди записуватись, мати поліс. Система працює автоматично з кожним викликом швидкої чи візитом до лікаря.

Нажаль, в Україні на даний час відстуній реєстр пацієнтів та реєстр лікарів. Але таку інформацію потрібно впорядкувати, щоб бачити, скільки потенційних пацієнтів існує.

В Україні нова система медицини буде передбачати запровадження сімейних лікарів. Громадяни повинні будуть знайти собі лікаря та підписати з ним договір.

Заробітна плата лікарів буде нараховуватися агенством і прямо залежати від об’єму виконаної роботи, тобто кількості викликів та клієнтів. Також лікарі зможуть особисто або з колегами засновувати приватні клінікі або працювати як фізична особа-підприємець, і не залежати від окремого медичного закладу чи лікарні.

1 відповісти
 1. Joshua says:

  Hi, very nice website, cheers!
  ——————————————————
  Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
  ——————————————————
  Check here: https://www.good-webhosting.com/

Відповісти
Хочете приєднатися до дискусії?
Запрошуємо прийняти участь!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>