На що варто звернути увагу при покупці “Зеленої карти”?

Тим, хто в пошуках вражень відправляється за кордон на власному авто, необхідний поліс страхування «Зелена карта». Він обов’язковий при перетині кордону, без нього виїхати з України не вдасться.

231667f Що таке «Зелена карта»? Це поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності водія авто. Він діє на території країн, що входять в міжнародну систему «Зелена карта». «Зелена карта» працює за аналогією з української «автоцивілкою», але тільки за кордоном.

Від чого захищає поліс «Зелена карта»? Купуючи «Зелену карту», ​​водій захищає себе від витрат, пов’язаних з аваріями, які можуть статися з його вини. Застрахована відповідальність за шкоду майну, життю і здоров’ю третіх осіб. Але, на відміну від українського поліса, в «Зеленій карті» немає франшизи, тобто в разі проблем водій нічого не доплачує зі свого бюджету. Крім того, страхові суми або ліміти відповідальності визначаються залежно від країни перебування.

Яка вартість страхівки? Ціна «Зеленої карти» залежить від трьох чинників: типу транспортного засобу, країни перебування і періоду дії – поліс можна купити на термін від 15 днів до 1 року. Ціну встановлює Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ), і вона єдина для всіх страховиків, але може змінюватися протягом року, в залежності від курсу євро.

Як і де надійно оформити поліс “Зелена карта”? Для початку варто відвідати офіційний сайт МТСБУ . Там можна дізнатися актуальну вартість поліса, ознайомитися з переліком страхових компаній, які надають послугу, і отримати іншу корисну інформацію. Сам поліс можна замовити онлайн на сайтах страхових компаній, або ж приїхати в офіс страхової компанії, де страхівку оформлять при Вас.

На що варто звернути увагу при оформленні «Зеленої карти»? Завжди уважно перевіряйте Ваші персональні дані в полісі. Якщо помилка буде виявлена ​​при перетині кордону, то Вам, швидше за все, доведеться терміново купувати нову страхівку. Обов’язково перевірте наявність на полісі контрольного коду в правому нижньому кутку! Це не просто набір символів, а гарантія справжності документа. Справа в тому, що на сьогоднішній день всі поліси оформлюються за допомогою онлайн системи «Green Card on-line», яка генерує цей контрольний код і вносить Ваші дані в централізовану базу даних МТСБУ. Ця система виключає ризик покупки фальшивих полісів.

Як виключити ризик шахрайства та купівлі підробленого полісу? На жаль, люди часто з’ясовують, що стали жертвами обману тільки після настання страхової події. Кращий спосіб перевірки поліса – сайт МТСБУ. Для цього досить ввести номер Вашого автомобіля або поліса на спеціальній сторінці сайту. Для того щоб купити надійний поліс використовуйте 2 простих правила:

 • Не купуйте поліси в сумнівних місцях – зверніться в спеціалізовану точкупродажів, де працюють офіційні представники страхової компанії. попросіть їх показати копію ліцензії або інших статутних документів страховика.
 • Варто бути обережним, якщо Вам пропонують купити поліс зі значною знижкою. Ціна встановлюється МТСБУ і є єдиною для всіх страхових компаній. Звичайно, невелику знижку Вам може зробити страховий агент, за рахунок своєї комісійної винагороди, але вона не буде відрізнятися в рази від офіційної вартості.  

 Вдалих поїздок!

2 відповіді
 1. Sol says:

  Hi, very nice website, cheers!
  ——————————————————
  Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
  ——————————————————
  Check here: https://www.good-webhosting.com/

Trackbacks & Pingbacks

Відповісти
Хочете приєднатися до дискусії?
Запрошуємо прийняти участь!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>