Виплата за ризиком повної загибелі гелікоптера

Страховий випадок з вертольотом Robinson 44, застрахованим компанією «БРОКБІЗНЕС», стався 7 червня 2016 року в Хмельницькій області. Під час польоту вертоліт зачепив ЛЕП, і в результаті зазнав аварії.

На щастя, людських жертв немає – для пілота це подія завершилася лише легкими травами. При цьому експерти визнали, що сам літальний апарат не підлягає відновленню.

Вертоліт був застрахований в Страховій компанії «БРОКБІЗНЕС» за програмою повного КАСКО – від усіх ризиків в повітрі і на землі. Страховик виплатив компенсацію власникові в повному обсязі відповідно до умов страхування.

«Хоча складні випадки зазвичай вимагають більш ретельного і тривалого з’ясування всіх деталей події, ми вже виконали свої зобов’язання перед клієнтом на 100% – в стандартні терміни і в повному обсязі. Авіаційне страхування багато років виступає для нас одним із стратегічно важливих сегментів, і ми робимо все, щоб наша репутація на цьому ринку залишалася бездоганною, а клієнти відчували себе впевнено і на землі, і високо над нею », – прокоментував ситуацію Андрій Горельцев, перший заступник голови Правління Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС».