Студентські збірні команди України з футзалу їдуть на чемпіонат світу з футзалу серед студентів до м. Алмати

17 серпня, збірні футбольні команди України з футзалу вирушать до м. Алмати (Казахстан) на Чемпіонат світу з футзалу серед студентів. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» надала страховий захист членам команд та офіційній делегації під час поїздки до Казахстану.

side-volunteer

Чемпіонат світу з футзалу буде проходити 19-26 серпня в м. Алмати в Казахстані. В цьому Чемпіонаті будуть приймати участь як чоловічі так і жіночі збірні команди України. І щоб ніякі травми та неприємності пов’язані з ними не завадили командам поборотися за медалі на Чемпіонаті світу Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» потурбувалась про їх захист під час матчів та тренувань. Згідно з умовами договору поліс компанії «БРОКБІЗНЕС» включає в себе не тільки витрати на отримання невідкладної медичної допомоги, але і включає в себе опції, які покривають транспортування до медичного закладу, оплату медикаментів, невідкладної стоматологічної допомоги, медичної репатріації.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має великий досвід страхування спортсменів. Компанія вже деякий час співпрацює Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів (ВФАС) та забезпечує страховим захистом футболістів асоціації під час різних турнірів та чемпіонатів. Останній раз – це була поїздка футбольної команди Київського університету ім. Бориса Гринченка до Португалії на IV Європейські ігри 2018 серед студентів. І ми раді, що всі повернулися неушкодженими та з бронзовою перемогою.

Тепер також сподіваємося на перемогу та медалі наших збірних в м. Алмати.

1 відповісти
 1. Iain says:

  Hi, very nice website, cheers!
  ——————————————————
  Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
  ——————————————————
  Check here: https://www.good-webhosting.com/

Відповісти
Хочете приєднатися до дискусії?
Запрошуємо прийняти участь!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>