Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» застрахувала дітей під час проведення програми REAL MADRID FOUNDACION CLINIC в Україні

АМІДІ СПОРТ, як організатор цього заходу, уклали договір страхування дітей під час перебування їх у таборі в Одесі. Це говорить про те, що компанія несе відповідальність за своїх вихованців.

38454754_241712483332213_2970470373428035584_n

З 29 вересня по 2 листопада 2018 року АМИДИ Спорт організували для дітей з 7 до 16 років, які хотіли б покращити свої навички у футболі, унікальну програму REAL MADRID FOUNDACION CLINIC в Одесі. Тренування будуть проводити висококваліфіковані штатні тренери Fundación Real Madrid Clinic. Основна місія програми, як озвучили організатори заходу, це пропагування цінності спорту, сприяти інтегральному вихованню дітей і молоді, здорового способу життя, а також соціальної інтеграції найбільш вразливих верств населення, що співпадає з однією з місій компанії «БРОКБІЗНЕС».

Так як травми під час навчання та тренування не рідкість, тому страховий захист не буде зайвим. Договір страхування передбачає не тільки витрати на отримання невідкладної медичної допомоги, але і включає в себе опції, які покривають транспортування до медичного закладу, оплату медикаментів, невідкладної стоматологічної допомоги.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має великий досвід страхування професійних спортсменів. Компанія вже декілька років  співпрацює з різними спортивними федераціями, командами. Забезпечує страховим захистом різні спортивні змагання, турніри, як дитячі, так і дорослі.

1 відповісти
 1. Abbie says:

  Hi, very nice website, cheers!
  ——————————————————
  Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
  ——————————————————
  Check here: https://www.good-webhosting.com/

Відповісти
Хочете приєднатися до дискусії?
Запрошуємо прийняти участь!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>