Найпоширеніші ризики, які загрожують дачам і приватним будинкам взимку.

5458736 (1)

Найпоширеніші ризики, які загрожують дачним селищам взимку, – пожежі, крадіжки і замерзання рідини в інженерних системах. Матеріальні збитки від таких інцидентів можуть бути досить значними.

Серед страхових випадків, які відбуваються в холодну пору з заміським майном, перше місце по частоті і масштабах завданої шкоди займають пожежі. Розміри страхових виплат в результаті пожеж в заміських будинках можуть досягати повної страхової суми, на яку застраховано майно.

Друге місце займають крадіжки і протиправні дії третіх осіб. З від’їздом господарів істотно підвищуються ризики проникнення в будинку сторонніх. Серед найбільш поширених прикладів нанесення збитку заміському майну – злом дверей, бій скла, поломка меблів, крадіжка майна.

Ще один ризик, вірогідність якого істотно зростає з настанням холодів, – замерзання рідини в інженерних системах через низькі температури, що може привести до розриву труб. Захист від такого ризику на страховому ринку пропонують тільки кілька страхових компаній. У деяких страховиків цей ризик включений в преміум-програми страхування майна.

Від’їзд господарів і настання холодів істотно підвищують ймовірність випадків, в результаті яких може бути завдано шкоди заміському майну. Традиційний спосіб відшкодувати ці збитки – страхування.

0 відповіді
Відповісти
Хочете приєднатися до дискусії?
Запрошуємо прийняти участь!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>