МТСБУ починає впровадження системи електронного документообігу

pic08846

Впровадження системи електронного документообігу (СЕД) – новий крок до побудови єдиного цифрового середовища в сегменті моторного страхування. Разом з уже працюючими цифровими проектами (електронний поліс, електронний європротокол, особистий кабінет одержувача регламентних виплат і т.д.) це буде сприяти підвищенню якості взаємодії між МТСБУ, страховиками, споживачами страхових послуг, а також дозволить вирішити ряд управлінських завдань, зокрема, прискорити бізнес процеси і скоротити витрати часу і ресурсів на адміністрування документообігу в МТСБУ.

В даний час всі органи державної влади, включаючи судові установи, вже перейшли або знаходяться на стадії переходу на електронну форму обміну документами.

Системи електронного документообігу вже ввели, зокрема, Нацкомфінпослуг і Нацбанк України. Організація продуктивної взаємодії між ними та МТСБУ також вимагає переходу до електронного документообігу. Партнером в реалізації проекту обрано компанію INBASE, яка має значний досвід у впровадженні СЕД.

Цілі проекту:

 • досягнення 100% оцифровки вхідних документів
 • 50% скорочення витрат часу на контроль виконання
 • 50% зменшення витрат часу на пошук документів
 • скорочення витрат часу на логістику документації між підрозділами на 100%
 • 30% скорочення витрат часу на реєстрацію документів
 • мінімізація ризику втрати документів.
 • Система електронного документообігу на першому етапі впровадження буде фокусуватися на автоматизації процесу діловодства, архівування, управління нормативною і розпорядчою документацією, потім цифровізація торкнеться кожен бізнес-процес МТСБУ.

В рамках проекту запланована автоматизація процесів обробки вхідної та вихідної кореспонденції, автоматизація процесу створення, узгодження та затвердження документів, накладення резолюцій, організація центру сканування та створення електронного сховища документів.

У 2018 році в МТСБУ надійшло понад 61 тис. вхідних документів, створено понад 40 тис. вихідних документів, щорічно кількість документації зростає на 30%.
За підсумками реалізації проекту очікується скорочення витрат часу на контроль виконання і на пошук документів – на 50%, на 30% – скорочення часу на реєстрацію документів, зведення до мінімуму ризику втрати документів тощо.

«Активно сприяти впровадженню цифрових рішень в сфері ОСЦПВ – одне з важливих завдань, яке ми ставимо перед собою. МТСБУ також має стати сучасною технологічною організацією, що використовує можливості і переваги, які дає нам розвиток IT-технологій. Електронний обіг документообіг дозволить нам швидше обслуговувати одержувачів регламентних виплат, налагодити максимально оперативну і ефективну взаємодію з страховиками-членами Бюро в тому числі щодо застосування електронного підпису », – прокоментував Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

2 відповіді
 1. online says:

  Hey there. I found your blog by way of Google whilst looking for a similar matter, your web site got here up. It appears to be great. I have bookmarked it in my google bookmarks to visit then. Hendrika Florian Dorette

 2. Ewan says:

  Hi, very nice website, cheers!
  ——————————————————
  Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
  ——————————————————
  Check here: https://www.good-webhosting.com/

Відповісти
Хочете приєднатися до дискусії?
Запрошуємо прийняти участь!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>