Кабмін затвердив нові критерії ступеню ризику страховиків та фінансових організацій для визначення періодичності планових перевірок

Кабінет міністрів України на засіданні 21 листопада прийняв постанову, що передбачає поділ небанківських фінансових організацій на три рівні в залежності від ступеня ризику (високого, середнього та незначного) для визначення періодичності здійснення планових перевірок.

pic08378

Згідно з документом, віднесення суб’єкта господарювання до певної міри ризику здійснюється з урахуванням суми балів, нарахованих за всіма критеріями. Від 41 до 100 балів – високий ступінь ризику, від 21 до 40 – середній і від 0 до 20 – низький.

Планові перевірки фінансових організацій з високим ступенем ризику проводитимуться не частіше ніж один раз на два роки, із середнім ступенем ризику – один раз на три роки, з незначним ступенем ризику – один раз на п’ять років.

Якщо за результатами планових та позапланових перевірок протягом 6-ти років для суб’єктів середнього ступеня ризику і протягом 10 років для суб’єктів з незначним ступенем ризику не виявлено суттєвих порушень вимог законодавства у сфері ринків фінансових послуг, наступна планова перевірка буде не раніше, ніж через період часу, встановлений для даної групи ризику, збільшений в 1,5 рази.

Як пояснюється в супровідних документах, прийняття регуляторного акта впорядкує проведення планових перевірок суб’єктів ринку фінансових послуг та в цілому вдосконалює державне регулювання ринку.

1 відповісти
 1. Alan says:

  Hi, very nice website, cheers!
  ——————————————————
  Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
  ——————————————————
  Check here: https://www.good-webhosting.com/

Відповісти
Хочете приєднатися до дискусії?
Запрошуємо прийняти участь!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>