Гравець ФК «Карпати» був прооперований на зборах в Туреччині

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виплатила страхове відшкодування за договором комплексного страхування подорожуючих за кордон у сумі 119,7 тис грн.

6122a-Kevin-Mendes

Гравці футбольного клубу «Карпати» були застраховані за договором комплексного страхування подорожуючих за кордон у Страховій компанії «БРОКБІЗНЕС» під час зборів у Туреччині в січні 2019 року. Страховий випадок відбувся під час матчу ФК «Карпати». Нападник ФК «Карпати» Кевін Мендес зазнав серйозного ушкодження ключиці у товариському матчі проти казахського «Тараза».Постраждалому терміново було надано необхідну медичну допомогу через асистуючу компанію, в тому числі проведено оперативне лікування. Сума страхової виплати склала 119,7 тис гривень. Бажаємо якнайшвидшого одужання та повернення до гри.

Нагадаємо, наявність міжнародного полісу комплексного страхування подорожуючих за кордон є одним із документів, необхідних для перетину кордону в більшість країн світу. Також в багатьох країнах без страховки ви не отримаєте медичну допомогу, а поліс страхування виїжджаючих за кордон гарантує отримання необхідної допомоги 24 години на добу в будь-якій точці світу.

1 відповісти
 1. Aiken says:

  Hi, very nice website, cheers!
  ——————————————————
  Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
  ——————————————————
  Check here: https://www.good-webhosting.com/

Відповісти
Хочете приєднатися до дискусії?
Запрошуємо прийняти участь!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>