Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» працює на ринку страхування з 15 грудня 1993 року. За час роботи набула значного досвіду, зайнявши стійкі позиції серед найбільш динамічних компаній на ринку страхування.
               Повна назва: «Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» (код ЄДРПОУ 20344871). Надає послуги в сфері страхування. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (код ЄДРПОУ 35676886) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.

                Сьогодні Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» входить до складу провідних страхових компаній України.

              Має членство в таких організаціях, як: Моторно-транспортне страхове бюро України (МТСБУ), Ядерний Страховий Пул України, Аграрний страховий пул, Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації, Всеукраїнська авіаційна асоціація «АОПА-Україна», Російська асоціація авіаційних та космічних страховиків (РААКС), Асоціація митних брокерів України, Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД), Українська аграрна конфедерація. Є однією з чотирьох компаній засновників Аграрного Страхового Пула України.
              У 2009 році Компанія першою на страховому ринку України отримала Сертифікат відповідності системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. І в 2013 році за результатами ресертифікаційного аудиту системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008, Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» підтвердила дію сертифікату!

              З 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою. За підсумками діяльності у 2014 році Агентство підтвердило рейтинг фінансової стійкості «Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» на рівні«uaAA-»  за національною шкалою.
       Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування. Компанія надає повний спектр страхових послуг і працює в класичному сегменті страхування. Портфель страхових продуктів включає понад 50 продуктів.
              За результатами діяльності у 2014 року:
              Активи Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» – 237,313 млн грн
              Страхові резерви Компанії станом на 01 січня 2015 року – 48,765  млн грн
              Чистий прибуток компанії – 67,4 млн грн
             За 2014 рік наша компанія зібрала 127,199 млн грн валових страхових премій. За цей же період компанія виплатила своїм клієнтам 33,2 млн грн  валових страхових відшкодувань.
Такі фінансові показники дають нашим клієнтам впевненість у надійності Компанії та у тому, що в складний час вони зможуть гарантовано розраховувати на допомогу.

              Стійкий фінансовий стан та висока платоспроможність забезпечені:

  • сплаченим статутним капіталом;
  • покриттям страхових резервів коштами на поточних рахунках та депозитами в рейтингових банках;
  • наявністю постійних надходжень страхових платежів;
  • відсутністю боргів, судових позовів, прозорою й ефективною структурою операційних витрат;
  • професійною та досвідченою командою менеджменту.

              Прагнучи бути ближче до клієнтів, Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» постійно підсилює свою присутність в регіонах, розвиваючи свою мережу філій та регіональних підрозділів, насамперед в тих регіонах, де спостерігається стабільне економічне зростання.
На сьогодні регіональна мережа Компанія налічує понад 50 підрозділів по всій території України
.
                Компанія є надійним партнером провідних банків України: АТ «Ощадбанк», АТ «БМ Банк», АТ КБ «Хрещатик», АТ «Банк інвестицій і заощаджень», ПАТ «УНІВЕРСАЛБАНК», ПАТ «КРЕДО БАНК», АТ «Укрексімбанк».
             Нашими клієнтами є багато відомих українських компаній, такі як: ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», Служба безпеки України, ДП «Українська геологічна компанія», «Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення», Автогосподарство Міністерства внутрішніх справ України, ДСП «Київський державний міжобласний спеціальний комбінат», ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві, ДП «Південна залізниця», Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «БАТЬКІВЩИНА»  (Полтавська обл.) ПАТ «Конотопський хлібокомбінат», ДП «Держзовнішінформ», ТОВ «Авіаційна хедлінгова компанія «АВІАХЕДЛІНГ», ТОВ «Ротор Україна», КП «Житлоінвестбуд – УКБ», ДП «НДПІ Містобудування», ПАТ «Автомобільна компанія  «Укртранс», ПП «Агро-Експрес-Сервіс» (Рівненська обл.), «Агро-Союз» (Дніпропетровська обл.) та інші.
              Компанія плідно співпрацює з наступними автосалонами: ТОВ «Авто-Актив», ТОВ «Автоцентр Прага Авто» та багато інших крупних дилерів.        

         Побудова довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами та партнерами:

  • виявлення потреб клієнта і партнера у страхуванні, формування ексклюзивних і доступних програм страхування;
  • індивідуальний підхід до супроводу угоди з клієнтом (від формування пропозиції до виплати страхового відшкодування та пролонгації договору);
  • компанія працює виключно в рамках чинного законодавства.

              У відносинах з клієнтами компанія надає пріоритет принципам чесності, толерантності та відкритості. В роботі це втілюється в життя створенням максимально комфортних умов страхового обслуговування, організацією консультування з усіх питань.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» зводить до мінімуму ризик, пов’язаний з його клієнтами, надаючи відчуття безпеки для них у ??разі виникнення проблем або стихійного лиха. Ми виконує всі вимоги, відповідаємо за свої обіцянки і зобов’язання. І висловлюємо нашу тверду рішучість, що ваш ризик знаходиться в безпеці з нами. Наша мета – це  допомогти вам керувати ризиками у повсякденному житті якомога більш ефективно. Дякуємо за надану нам можливість служити вам.