До -20% знижки на ВСІ види страхування медичним працівникам!

Сьогодні Україна та весь світ переживають серйозне випробування пандемією. У зв’язку з цим ми хочемо запропонувати підтримку тим, хто щодня рятує не одне людське життя. Лікарі, фармацевти, медичні працівники-для Вас ми пропонуємо знижки до 20% на ВСІ види страхування! Для консультації та уточнення інформації телефонуйте за номером +38(067)960-70-05. Міцного всім здоров’я! 90040721_1484399641723136_4221110230924132352_n

Бережіть себе!

Україна, як і весь світ, продовжує боротьбу з пандемією коронавірусу. Загальна кількість випадків захворювання COVID-19 незабаром перевищить 400 тисяч, з них смертельних – понад 16 тисяч. Для стримування пандемії по всьому світу робляться різні обмежувальні заходи, скасовуються або переносяться різні культурні та спортивні події. Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує дотримуватися певних заходів щоб не наражати на небезпеку себе та оточуючих.
Страхова компанія “Брокбізнес” долучається до боротьби з COVID-19. 10% з кожного договору страхування ми передаємо на придбання захисних масок та необхідних лікарських препаратів. Ми продовжуємо працювати для Вас та завжди готові дати відповіді на всі Ваші запитання.

Бажаємо міцного здоров’я!
Рисуномасчм ч мк1

Квитки в подарунок до страхівки, тільки 13 та 14 листопада!

IMG_20191112_170052
Продовжуючи співпрацю з провідними спортивними організаціями України, одна з яких Федерація футболу України, Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» стала страховим партнером молодіжної збірної України. Вже 15 листопада о 18:30 на Арені Львів вона проведе матч кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи-2021 (U-21) проти збірної Данії. Даруємо квитки нашим клієнтам, приходьте в нашу страхову компанію, обирайте страхівку, озвучте нашому спеціалісту ключові слова “Хочу на футбол” і насолоджуйтеся емоціями на одному з найбільших стадіонів України :)

Як отримати електронні водійські права і техпаспорт в Україні?”Цифрова держава в дії”.

elektronni-posvidchennya- (1)Кабінет Міністрів України схвалив запуск експериментального проекту по застосуванню електронного посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, які можуть пред’являтися поліції замість документів, виданих на бланках.

Відповідні постанови і порядок, ініційовані Міністерством цифровий трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ, прийняті на засіданні Уряду 23 жовтня.

Е-права та електронний техпаспорт – цифровий образ виданих пластикових водійських прав і свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт), що містить унікальний електронний ідентифікатор (QR-код). Водій зі свого смартфона може пред’являти ці документи поліцейському, який зможе перевірити дані в електронних ресурсах єдиної інформаційної системи МВС.

Українці в цьому році сплатили 71 млн. грн. штрафів за те, що не мали при собі прав або техпаспорта під час керування автомобілем. Сьогодні, коли смартфон здатний замінити гаманець, вимога постійно мати при собі додаткові документи – звучить архаїчно. – «Тому ми створили технічне рішення, яке дозволить громадянам завантажити ці документи в мобільний додаток і більше не переживати, що документи залишилися вдома. Новий сервіс буде корисним і комфортним для багатьох громадян », – зазначив Віце-прем’єр-міністр, Міністр цифровий трансформації Михайло Федоров.

- «Наш перший крок – створення онлайн-сервісу державних послуг, де все швидко, чітко і зрозуміло. Тут можна отримати послугу там і тоді, коли потрібно, і більше не турбуватися, що відвідування держустанови з’їсть весь день і все нерви ».

Цей сервіс повинен об’єднати всі державні послуги в одному проекті. Це буде сайт і мобільний додаток. Зараз портал в розробці, але бачення цифрового держави вже відомо.

Як можна буде отримати електронні права і техпаспорт?

Для замовлення електронних водійських прав і електронного техпаспорта громадянину потрібно буде тільки завантажити на смартфон мобільний додаток Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Дія» та пройти електронну ідентифікацію.

Е-права та електронної техпаспорт формуються автоматично при наявності в єдиній інформаційній системі МВС всіх відомостей, які зазначаються в посвідченні водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, в тому числі фотографії (оцифрованого образу особи) особи для формування електронної водійського посвідчення.

Це спростить життя автомобілістів, адже під час здачі іспитів водій отримує право на керування автомобілем, а не просто пластикову карту, за відсутність якої зараз штрафують водіїв.

При цьому сформувати електронні документи громадяни зможуть дистанційно за допомогою смартфона. Але це буде можливо лише в разі наявності оцифрованого фото водія в базах правоохоронців. Тобто миттєво не зможуть отримати електронні права ті, у кого вони ще радянського зразка.

Щоб перенести документи в смартфон власникам застарілих посвідчень доведеться замінити їх на нові. При цьому автомобілісти й надалі зможуть користуватися звичайними водійськими правами і техпаспортом, а електронні зможе кожен використовувати за бажанням.

Нагадаємо, що в Україні водійське посвідчення дає право користуватися транспортом класу B1 , B, C1, C (автомобілі) при досягненні 18-річного віку. Користуватися транспортом класу А (мотоцикли) можна з 16 років, а всі інші категорії відкриті з 19 років. Що стосується громадського транспорту: автобуси, трамваї і тролейбуси, то управляти ними дозволяється тільки після 21 року.

Як допоможе Цифрове держава?

Творці сервісу підкреслюють, що держава повинна допомагати одним швидко отримувати послуги, а іншим – чесно виконувати свою роботу. Тому запускається проект «Цифрова держава», яке згодом об’єднає всі відомства в єдину зручну і дієву онлайн-систему.

Щоб перетворити Україну в даний цифрову державу, потрібно оцифрувати ще багато послуг, оновити законодавчу базу, впорядкувати роботу держреєстрів, забезпечити технічні можливості і захист даних. Зміни торкнуться не тільки адміністративних послуг, а й галузей охорони здоров’я, бізнесу, освіти, транспорту, судів, питань демократії та інших сфер.

Що таке держава в смартфоні?

Це проект діджіталізаціі державотворчих процесів. Вона передбачає усунення ланки “людина-людина” при наданні державних послуг. В ідеалі держава в смартфоні – це можливість отримати будь-яку державну послугу, просто взявши свій смартфон.

У планах проекту цифрового суспільства кожен українець матиме особистий кабінет жителя і зможе відстежувати всі дані, які держава має про нього. Мета – до 2024 року 100% всіх державних послуг перевести в онлайн, 20% послуг стануть автоматизованими без участі чиновників.

Які ще послуги можна буде отримати через мобільний додаток?

 • Скористатися електронним кабінетом громадянина;
 • Оцифрувати сотні послуг;
 • Отримати ліцензії та дозволи онлайн;
 • Отримати цифрові медичні послуги.

У Міністерстві цифрової трансформації обіцяють, що додаток, сайт і перші сервіси стануть доступні онлайн вже в найближчі місяці. При цьому їх список буде доповнюватися. При цьому всі послуги повинні бути доступними онлайн вже до 2022 року.

Незважаючи на те, що ми відстаємо в питаннях технічного прогресу від деяких інших країн, безліч послуг у нас вже переведені в цифрову площину. Зараз в Україні є онлайн більше 120 послуг.

Так, наприклад, онлайн можна оформити державну допомогу при народженні дитини, просто подавши документи через інтернет. Також через інтернет можна оформити субсидію, записатися в ЗАГС, поміняти ім’я або прізвище в паспорті, оформити закордонний паспорт, отримати пенсійне посвідчення і навіть подати на розлучення.

Зараз ці послуги можна отримати на порталі держпослуг iGov або в кабінеті електронних сервісів від Мін’юсту. Там же можна вибрати потрібну послугу, яка доступна онлайн (але для отримання тих чи інших електронних послуг знадобиться електронний цифровий підпис (ЕЦП), або ж система BankID)

Найпоширеніші ризики, які загрожують дачам і приватним будинкам взимку.

5458736 (1)

Найпоширеніші ризики, які загрожують дачним селищам взимку, – пожежі, крадіжки і замерзання рідини в інженерних системах. Матеріальні збитки від таких інцидентів можуть бути досить значними.

Серед страхових випадків, які відбуваються в холодну пору з заміським майном, перше місце по частоті і масштабах завданої шкоди займають пожежі. Розміри страхових виплат в результаті пожеж в заміських будинках можуть досягати повної страхової суми, на яку застраховано майно.

Друге місце займають крадіжки і протиправні дії третіх осіб. З від’їздом господарів істотно підвищуються ризики проникнення в будинку сторонніх. Серед найбільш поширених прикладів нанесення збитку заміському майну – злом дверей, бій скла, поломка меблів, крадіжка майна.

Ще один ризик, вірогідність якого істотно зростає з настанням холодів, – замерзання рідини в інженерних системах через низькі температури, що може привести до розриву труб. Захист від такого ризику на страховому ринку пропонують тільки кілька страхових компаній. У деяких страховиків цей ризик включений в преміум-програми страхування майна.

Від’їзд господарів і настання холодів істотно підвищують ймовірність випадків, в результаті яких може бути завдано шкоди заміському майну. Традиційний спосіб відшкодувати ці збитки – страхування.

Як впливає місце реєстрації автомобіля на вартість полісу ОСЦПВ в Україні?

C0D18F4E-FC08-4322-B400-D20780FB83E1

Нацкомфінпослуг розповілв про правомірність дій страхових компаній, які при укладанні договорів автострахування застосовують коригуючий коефіцієнт в залежності від місця реєстрації транспортного засобу відповідно до місцезнаходженням установи, що зареєструвало авто.

Дії страховиків є правомірними, оскільки зазначена вимога передбачена схемою застосування коригувальних коефіцієнтів відповідно до Положення про особливості укладання договорів ОСЦПВ.

У той же час, в п. 24 Порядку державної реєстрації (перереєстрації) або зняття з обліку автомобілей і інших транспортних засобів і мопедів, затвердженого постановою КМУ від 07.09.1998 №1388, були внесені зміни, згідно з якими реєстрація або зняття з обліку проводиться за місцем звернення власника або уповноваженої особи незалежно від місця реєстрації (проживання) фізособи або місцезнаходження юрособи.

При цьому в реєстраційних документах зазначається місце реєстрації фізособи (для внутрішньо переміщених осіб – це місце проживання на підставі відповідних документів) або місцезнаходження юридичної особи, за яким реєструється транспортний засіб.

Перевірити дію поліса ОСЦПВ можна онлайн на сайті МТСБУ за номером поліса або за номером автомобіля.

Для запобігання порушенню прав споживачів і врахування норм Порядку щодо визначення місця реєстрації транспортного засобу, Нацкомфінпослуг розробило і зареєструвало розпорядження №538 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів з питань ОСЦПВ» від 09.04.2019, розроблене за участю Моторного (транспортного) страхового бюро України. Розпорядження вступило в силу з 21 вересня 2019 року.

Сьогодні максимальний розмір компенсації збитку по майну в Україні зріс з 100 тис. грн. до 130 тис. грн., по життю і здоров’ю з 200 тис. грн. до 260 тис. грн.

Тепер страховик, використовуючи більш широкий діапазон коефіцієнтів, зможе точніше оцінити вартість ризику, який бере на себе. За новими правилами на тариф буде впливати місце реєстрації та проживання власника автомобіля, а не реєстрація авто . Найбільше від цього виграють жителі сіл і невеликих міст – ціна страхування для них знизиться на 30%.

Щоб заощадити, мешканці великих міст можуть купувати онлайн-страхування. Для таких полісів компанії зможуть використовувати понижуючий коефіцієнт до 0,9.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» разом зі Збірною України U-21 завітали до дитячого центру в Запоріжжі.

7 вересня Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» разом зі Збірною України U-21 та іншими партнерами завітали до дитячого центру в Запоріжжі. Це була ідея наставника молодіжної збірної Руслана Ротаня, яку ми залюбки підтримали. Малеча були в захваті від зустрічі з гравцями збірної, які подарували їм м’ячі, солодощі та футболку зі своїми автографами. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» вручила договір страхування від нещасного випадку. Відтепер всі мешканці центру будуть під страховим захистом. На жаль, травми в дитячому віці – це не рідкість. А страхування їх від нещасного випадку за програмою “Бешкетник”  може забезпечити матеріальну підтримку під час лікування.

IMG_20190907_155307-870x1024

МТСБУ починає впровадження системи електронного документообігу

pic08846

Впровадження системи електронного документообігу (СЕД) – новий крок до побудови єдиного цифрового середовища в сегменті моторного страхування. Разом з уже працюючими цифровими проектами (електронний поліс, електронний європротокол, особистий кабінет одержувача регламентних виплат і т.д.) це буде сприяти підвищенню якості взаємодії між МТСБУ, страховиками, споживачами страхових послуг, а також дозволить вирішити ряд управлінських завдань, зокрема, прискорити бізнес процеси і скоротити витрати часу і ресурсів на адміністрування документообігу в МТСБУ.

В даний час всі органи державної влади, включаючи судові установи, вже перейшли або знаходяться на стадії переходу на електронну форму обміну документами.

Системи електронного документообігу вже ввели, зокрема, Нацкомфінпослуг і Нацбанк України. Організація продуктивної взаємодії між ними та МТСБУ також вимагає переходу до електронного документообігу. Партнером в реалізації проекту обрано компанію INBASE, яка має значний досвід у впровадженні СЕД.

Цілі проекту:

 • досягнення 100% оцифровки вхідних документів
 • 50% скорочення витрат часу на контроль виконання
 • 50% зменшення витрат часу на пошук документів
 • скорочення витрат часу на логістику документації між підрозділами на 100%
 • 30% скорочення витрат часу на реєстрацію документів
 • мінімізація ризику втрати документів.
 • Система електронного документообігу на першому етапі впровадження буде фокусуватися на автоматизації процесу діловодства, архівування, управління нормативною і розпорядчою документацією, потім цифровізація торкнеться кожен бізнес-процес МТСБУ.

В рамках проекту запланована автоматизація процесів обробки вхідної та вихідної кореспонденції, автоматизація процесу створення, узгодження та затвердження документів, накладення резолюцій, організація центру сканування та створення електронного сховища документів.

У 2018 році в МТСБУ надійшло понад 61 тис. вхідних документів, створено понад 40 тис. вихідних документів, щорічно кількість документації зростає на 30%.
За підсумками реалізації проекту очікується скорочення витрат часу на контроль виконання і на пошук документів – на 50%, на 30% – скорочення часу на реєстрацію документів, зведення до мінімуму ризику втрати документів тощо.

«Активно сприяти впровадженню цифрових рішень в сфері ОСЦПВ – одне з важливих завдань, яке ми ставимо перед собою. МТСБУ також має стати сучасною технологічною організацією, що використовує можливості і переваги, які дає нам розвиток IT-технологій. Електронний обіг документообіг дозволить нам швидше обслуговувати одержувачів регламентних виплат, налагодити максимально оперативну і ефективну взаємодію з страховиками-членами Бюро в тому числі щодо застосування електронного підпису », – прокоментував Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

Що потрібно знати про страхування «Зелена карта» українським водіям, які збираються за кордон?

pic08798

Кожен український автовласник, який їде на автомобілі за кордон, зобов’язаний мати чинний міжнародний страховий сертифікат “Зелена карта”. Його наявність прикордонники перевіряють у кожного водія на кожному пункті перетину державного кордону. У разі відсутності поліса автомобіль не пропустять.

Обов’язкова автоматизована перевірка наявності «Зеленої карти» в українських водіїв під час виїзду за межі України була впроваджена в тестовому режимі ще в кінці 2018 року. З 8 лютого 2019 року Державна прикордонна служба України почала автоматизовану перевірку наявності і дії міжнародних страхових полісів вже повсюдно. Така перевірка не є вибірковою, вона стосується кожного водія, який перетинає державний кордон.

Як прикордонники перевіряють наявність поліса ?

Автоматизований процес контролю став можливим завдяки налагодженню чіткого взаємообміну інформацією між системами Центральної бази даних МТСБУ і інформаційно-телекомунікаційною системою прикордонного контролю «ГАРТ-1» Державної прикордонної служби України.

Прикордонники також перевіряють, чи є страховий поліс «Зелена карта» від іноземної страхової компанії і у тих зарубіжних автовласників, які прагнуть проїхати на територію України.

Коли під час перетину кордону український автовласник пред’являє прикордоннику страховий сертифікат “Зелена карта” той перевіряє документ в режимі реального часу шляхом запиту до бази даних (ЦБД МТСБУ).

Якщо виявляється, що в базі МТСБУ відсутні дані про цей договір, то вважається, що договір не укладено. В такому випадку (без дійсного страхового сертифіката “Зелена карта”) згідно з чинним законодавством, перетин кордону на авто заборонено. Лише на окремих пунктах перетину кордону з лютого місяця цього року більш 11300 автомобілів були повернуті назад, на українську територію, через відсутність «Зеленої карти». Водіям таких авто було запропоновано укласти договір міжнародного страхування, після чого вони можуть продовжити свою подорож за кордон.

Розбіжності між даними в страховому сертифікаті, який пред’являє автовласник, і той, що зафіксована в базі МТСБУ, дає підставу вважати цей поліс фальшивим або сфальсифікованим. В такому випадку водій буде затриманий для з’ясування обставин представниками правоохоронних органів.

Так, лише протягом перших 10 днів з моменту впровадження автоматизованої перевірки наявності «Зеленої карти» співробітники Держприкордонслужби виявили майже 20 підробок (фальсифікатів) страхових полісів. У МТСБУ застерігають водіїв від спроб сфальсифікувати сертифікати «Зелена карта» – такі дії передбачають досить серйозне покарання, якщо з’ясується, що це було скоєно навмисно.

Жорсткі заходи до власників фальсифікований «Зелені карти» водії або, які взагалі не має страховий сертифікат, застосовую і за кордон. Якщо місцева поліція виявляє такий випадок, то штрафує водія на суму в сотні євро, а автомобіль зазвичай вирушає на штрафмайданчик. Не виключено, що автовласник може бути заарештований і навіть відправлений до в’язниці для з’ясування всіх обставин справи.

МТСБУ радить водіям заздалегідь подбати про оформлення міжнародного сертифікату «Зелена карта», а не в останні дні перед поїздкою. Дію полісу можна перевірити на сайті МТСБУ.

Страховий сертифікат «Зелена карта» повинен бути дійсним на території саме тієї країни (або країн), які автовласник планує відвідати протягом всієї поїздки, звертають увагу водіїв співробітники МТСБУ. А також на те, що система «Зелена карта» передбачає врегулювання страхових випадків і виплату по ним відповідно до норм законодавства тієї країни, де сталося ДТП. Простіше кажучи, якщо ДТП сталося в Польщі, то врегулювання буде проходити згідно з польським законодавством, якщо в Італії – за італійськими.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – офіційний страховий партнер фінального матчу Кубку України

Продовжуючи співпрацю с провідними спортивними організаціями України, одна з яких Федерація футболу України, Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» отримала статус «Офіційного страхового партнера Фіналу кубка України» сезону 2018/2019 року.

У фіналі за кубок України будуть змагатися донецький «Шахтар» та «Інгулець» з селища Петрове. І вперше в ньому візьме участь команда не з вищого дивізіону українського чемпіонату. Цікаво, хто отримає трофей цього разу? Фінальний матч пройде 15 травня в м. Запоріжжя на стадіоні «Славутич Арена» о 21-00. Приходьте підтримати свою улюблену команду.
І як завжди, з метою підвищення рівня безпеки всі вболівальники, які будуть присутні на стадіоні, матимуть страховий захист від непередбачуваних ситуацій під час проведення футбольного матчу від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС».

foto-dlya-press-reliza-650x229