З 01 жовтня 2018 року вступив в силу Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність».

Згідно Закону Нацкомфінпослуг було розроблено типовий Договір Добровільного страхування цивільно-правової відповідальності суб’єкта аудиторської діяльності перед третіми особами, який 27.11.2018 року за №1348/32800 зареєстровано в Міністерстві юстиції України.ekspertiza-dokumentov

Законом передбачено, що суб’єкт аудиторської діяльності, який провадить обов’язковий аудит фінансової звітності, зобов’язаний мати чинний договір страхування цивільно-правової відповідальності суб’єкта аудиторської діяльності перед третіми особами., а також ст. 43 Закону установлено мінімальний розмір страхової суми, яка вказана тільки для суб’єктів аудиторської діяльності, які проводять обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес. Наразі мінімальний розмір страхової суми має становити 10 % суми отриманої винагороди за договорами про надання аудиторських послуг з обов’язкового аудиту суб’єктів суспільного інтересу (без урахування ПДВ) протягом року, що минув, але не менше 10 млн. грн., якщо інше не передбачено законом.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» стала офіційним страховим партнером Української хокейної ліги

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» та Українська хокейна ліга підписали договір про співпрацю. Договір підписали на один рік, але сподіваємось на довготривалу взаємодію.hokkey

21 листопада 2018 року на прес-конференції присвяченій 300 матчу в чемпіонатах УХЛ Перший заступник Голови Правління Горельцев Андрій та комерційний директор УХЛ Брага Олексій повідомили про підписання договору про співпрацю в забезпеченні комплексної страхової підтримки українського хокею в сезоні 2018/2019 Чемпіонату України з хокею з шайбою. Це стало гарним продовженням співпраці зі провідними спортивними організація України

Відтепер гравці деяких хокейних клубів під час матчів Чемпіонату України з хокею з шайбою будуть мати страховий захист за програмою добровільного страхування від нещасного випадку «Екстрім». Ця програма розроблена спеціально для професійних спортсменів та людей, що займаються екстремальними видами спорту. А з метою підвищення рівня безпеки всі вболівальники, які будуть присутні на льодових стадіонах під час матчів, матимуть страховий захист від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» від непередбачених обставин. Це передбачено договорами добровільного страхування відповідальності організаторів матчів.

Сприяння розвитку спорту – одна з почесних місій Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» на сьогоднішній день.

Страхові виплати за період з 12.11.2018 по 16.11.2018

Загалом було виплачено 1 682 309,58 грн, зокрема:

 • за полісами з «Автоцивілки» – 1 150 059,66 грн;

 • по договорам КАСКО – 425 779,08 грн;

 • по договорам добровільного страхування майна – 44 795,84 грн;

 • по договорам добровільного страхування від нещасного випадку – 61 675,00 грн.

МТСБУ і прикордонна служба України почали полювання на власників фальшивих полісів «Зелена карта»

pic08320

Державна прикордонна служба України отримала можливість перевіряти в режимі реального часу сертифікати «Зелена карта» при перетині українськими авто державного кордону.

Цей процес став можливим завдяки встановленню взаємообміну між базою даних МТСБУ і інформаційно-телекомунікаційною системою прикордонного контролю «ГАРТ-1» прикордонної служби.

Таким чином прикордонники отримали реальну можливість перевірки не тільки наявності страхових полісів, а й їх дійсність. Тепер, коли водій перетинає кордон України на авто і пред’являє працівникові прикордонної діючий договір страхування «Зелена карта», укладений із страховиком, то прикордонник в режимі реального часу може зробити запит до бази МТСБУ через систему «ГАРТ-1».

У разі, якщо в базі МТСБУ відсутня інформація про укладення відповідного договору, то такому авто виїзд з України в країни міжнародної системи страхування Зеленої карти заборонено.

Невідповідність номера авто в базі МТСБУ і зазначеного в полісі є підставою вважати сертифікат «Зелена карта» підробкою, що може стати причиною виклику на місце події оперативної слідчої групи поліції і подальших відповідних дій (складання протоколу, вилучення полісу «Зелена карта», отримання пояснень місця і осіб, які здійснювали його оформлення від імені страховика).

МТСБУ застерігає українських водіїв від покупки фальшивих і фальсифікованих договорів страхування. Законом передбачено штраф за підробку документів розміром до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк від 6 місяців або обмеження волі на строк 3-5 років або позбавлення волі на строк до 5 років.

Умисне використання підробленого документа карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів або арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до двох років.

Кожен водій може самостійно перевірити справжність поліса «Зелена карта» по держномер авто або номеру поліса на сайті МТСБУ або за телефоном гарячої лінії МТСБУ 0 800 608 800 (цілодобово, безкоштовно).

Також радимо не укладати договір безпосередньо перед перетином кордону, а заздалегідь подбати про страховий захист, звернувшись до страховика за кілька днів перед запланованою поїздкою.

Кабмін затвердив нові критерії ступеню ризику страховиків та фінансових організацій для визначення періодичності планових перевірок

Кабінет міністрів України на засіданні 21 листопада прийняв постанову, що передбачає поділ небанківських фінансових організацій на три рівні в залежності від ступеня ризику (високого, середнього та незначного) для визначення періодичності здійснення планових перевірок.

pic08378

Згідно з документом, віднесення суб’єкта господарювання до певної міри ризику здійснюється з урахуванням суми балів, нарахованих за всіма критеріями. Від 41 до 100 балів – високий ступінь ризику, від 21 до 40 – середній і від 0 до 20 – низький.

Планові перевірки фінансових організацій з високим ступенем ризику проводитимуться не частіше ніж один раз на два роки, із середнім ступенем ризику – один раз на три роки, з незначним ступенем ризику – один раз на п’ять років.

Якщо за результатами планових та позапланових перевірок протягом 6-ти років для суб’єктів середнього ступеня ризику і протягом 10 років для суб’єктів з незначним ступенем ризику не виявлено суттєвих порушень вимог законодавства у сфері ринків фінансових послуг, наступна планова перевірка буде не раніше, ніж через період часу, встановлений для даної групи ризику, збільшений в 1,5 рази.

Як пояснюється в супровідних документах, прийняття регуляторного акта впорядкує проведення планових перевірок суб’єктів ринку фінансових послуг та в цілому вдосконалює державне регулювання ринку.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» застрахувала дітей під час проведення програми REAL MADRID FOUNDACION CLINIC в Україні

АМІДІ СПОРТ, як організатор цього заходу, уклали договір страхування дітей під час перебування їх у таборі в Одесі. Це говорить про те, що компанія несе відповідальність за своїх вихованців.

38454754_241712483332213_2970470373428035584_n

З 29 вересня по 2 листопада 2018 року АМИДИ Спорт організували для дітей з 7 до 16 років, які хотіли б покращити свої навички у футболі, унікальну програму REAL MADRID FOUNDACION CLINIC в Одесі. Тренування будуть проводити висококваліфіковані штатні тренери Fundación Real Madrid Clinic. Основна місія програми, як озвучили організатори заходу, це пропагування цінності спорту, сприяти інтегральному вихованню дітей і молоді, здорового способу життя, а також соціальної інтеграції найбільш вразливих верств населення, що співпадає з однією з місій компанії «БРОКБІЗНЕС».

Так як травми під час навчання та тренування не рідкість, тому страховий захист не буде зайвим. Договір страхування передбачає не тільки витрати на отримання невідкладної медичної допомоги, але і включає в себе опції, які покривають транспортування до медичного закладу, оплату медикаментів, невідкладної стоматологічної допомоги.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має великий досвід страхування професійних спортсменів. Компанія вже декілька років  співпрацює з різними спортивними федераціями, командами. Забезпечує страховим захистом різні спортивні змагання, турніри, як дитячі, так і дорослі.

З Днем захисника України!

Страхова компанія “Брокбізнес” вітає всіх чоловіків з Днем захисника України!

62d91bd2306487f4723df443d646d09c_pap

 

День захисника Вітчизни – свято для справжніх чоловіків. Тих, які пройшли справжню війну, і тих, хто стоїть на сторожі Батьківщини. Тих, хто відслужив в армії і тих, хто тільки готовий її поповнити. Це свято – це пам’ять синів і дочок тих, хто віддав своє життя за свободу Батьківщини, за Вашу з нами свободу і незалежність. Але 14 жовтня – це не тільки свято для людей в погонах, а й наших захисників у щоденному житті, тих, на кого ми спираємося у важку хвилину, хто нас захищає від життєвих негараздів і підтримує нас. Дорогі наші чоловіки! Бажаємо Вам здоров’я, гармонії, любові, завжди і у всьому бути на висоті і все життя залишатися для нас, жінок, ідеалами, а для своїх наступників – сили та мужності.

Страхові виплати за період з 01.10.2018р. по 05.10.2018р.

Загалом було виплачено 2 127 561,65 грн., зокрема:

 • за полісами з «Автоцивілки» – 1 030 311,40 грн;

 • по договорам КАСКО – 961 166,16 грн;

 • по договорам добровільного страхування від нещасного випадку – 22 375,00 грн;

 • по договорам добровільного страхування медичних витрат під час подорожі – 13 006,66 грн;

 • інші види страхування – 100,702.43 грн.

???????????????????????

Страхові виплати за період з 03.09.2018 по 07.09.2018

Загалом було виплачено 744 421,08 грн, зокрема:

 • за полісами з «Автоцивілки» – 303 517,58 грн;

 • по договорам КАСКО – 339 106,36 грн;

 • по договорам добровільного страхування від нещасного випадку – 56 375 грн;

 • по договорам добровільного страхування медичних витрат під час подорожі – 4 092,44 грн;

 • інші види страхування – 41 329,44 грн.

 

???????????????????????

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» застрахувала Національну збірну України по футболу та всю офіційну делегацію під час поїздки до Чехії.

Національна Збірна України по футболу має страховий захист під час поїздки до Чехії на матч Ліги Націй. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала комплексний міжнародний договір страхування подорожуючих з Федерацією футболу України.

672x465_2

05 вересня 2018 року Національна збірна України з футболу вилетить до Чехії для проведення матчу першого туру Ліги Націй. Поєдинок Ліги Націй між збірними Чехії та України відбудеться в місті Угерське Градіштє 06 вересня. Гравці та офіційна делегація будуть забезпечені страховим захистом під час перебування за кордоном. Згідно з умовами договору поліс компанії «БРОКБІЗНЕС» включає в себе не тільки витрати на отримання невідкладної медичної допомоги, але і включає в себе опції, які покривають транспортування до медичного закладу, оплату медикаментів, невідкладної стоматологічної допомоги, медичної репатріації.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має великий досвід страхування професійних спортсменів. Компанія вже декілька років  співпрацює з різними спортивними федераціями, командами. Забезпечує страховим захистом різні спортивні змагання, турніри, як дитячі, так і дорослі.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, Українська хокейна ліга, Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, футбольних клубів «Шахтар», «Карпати», «Черкаський Дніпро», Автомобільної федерації України.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам. На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.