МТСБУ і прикордонна служба України почали полювання на власників фальшивих полісів «Зелена карта»

pic08320

Державна прикордонна служба України отримала можливість перевіряти в режимі реального часу сертифікати «Зелена карта» при перетині українськими авто державного кордону.

Цей процес став можливим завдяки встановленню взаємообміну між базою даних МТСБУ і інформаційно-телекомунікаційною системою прикордонного контролю «ГАРТ-1» прикордонної служби.

Таким чином прикордонники отримали реальну можливість перевірки не тільки наявності страхових полісів, а й їх дійсність. Тепер, коли водій перетинає кордон України на авто і пред’являє працівникові прикордонної діючий договір страхування «Зелена карта», укладений із страховиком, то прикордонник в режимі реального часу може зробити запит до бази МТСБУ через систему «ГАРТ-1».

У разі, якщо в базі МТСБУ відсутня інформація про укладення відповідного договору, то такому авто виїзд з України в країни міжнародної системи страхування Зеленої карти заборонено.

Невідповідність номера авто в базі МТСБУ і зазначеного в полісі є підставою вважати сертифікат «Зелена карта» підробкою, що може стати причиною виклику на місце події оперативної слідчої групи поліції і подальших відповідних дій (складання протоколу, вилучення полісу «Зелена карта», отримання пояснень місця і осіб, які здійснювали його оформлення від імені страховика).

МТСБУ застерігає українських водіїв від покупки фальшивих і фальсифікованих договорів страхування. Законом передбачено штраф за підробку документів розміром до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк від 6 місяців або обмеження волі на строк 3-5 років або позбавлення волі на строк до 5 років.

Умисне використання підробленого документа карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів або арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до двох років.

Кожен водій може самостійно перевірити справжність поліса «Зелена карта» по держномер авто або номеру поліса на сайті МТСБУ або за телефоном гарячої лінії МТСБУ 0 800 608 800 (цілодобово, безкоштовно).

Також радимо не укладати договір безпосередньо перед перетином кордону, а заздалегідь подбати про страховий захист, звернувшись до страховика за кілька днів перед запланованою поїздкою.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» застрахувала дітей під час проведення програми REAL MADRID FOUNDACION CLINIC в Україні

АМІДІ СПОРТ, як організатор цього заходу, уклали договір страхування дітей під час перебування їх у таборі в Одесі. Це говорить про те, що компанія несе відповідальність за своїх вихованців.

38454754_241712483332213_2970470373428035584_n

З 29 вересня по 2 листопада 2018 року АМИДИ Спорт організували для дітей з 7 до 16 років, які хотіли б покращити свої навички у футболі, унікальну програму REAL MADRID FOUNDACION CLINIC в Одесі. Тренування будуть проводити висококваліфіковані штатні тренери Fundación Real Madrid Clinic. Основна місія програми, як озвучили організатори заходу, це пропагування цінності спорту, сприяти інтегральному вихованню дітей і молоді, здорового способу життя, а також соціальної інтеграції найбільш вразливих верств населення, що співпадає з однією з місій компанії «БРОКБІЗНЕС».

Так як травми під час навчання та тренування не рідкість, тому страховий захист не буде зайвим. Договір страхування передбачає не тільки витрати на отримання невідкладної медичної допомоги, але і включає в себе опції, які покривають транспортування до медичного закладу, оплату медикаментів, невідкладної стоматологічної допомоги.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має великий досвід страхування професійних спортсменів. Компанія вже декілька років  співпрацює з різними спортивними федераціями, командами. Забезпечує страховим захистом різні спортивні змагання, турніри, як дитячі, так і дорослі.

З Днем захисника України!

Страхова компанія “Брокбізнес” вітає всіх чоловіків з Днем захисника України!

62d91bd2306487f4723df443d646d09c_pap

 

День захисника Вітчизни – свято для справжніх чоловіків. Тих, які пройшли справжню війну, і тих, хто стоїть на сторожі Батьківщини. Тих, хто відслужив в армії і тих, хто тільки готовий її поповнити. Це свято – це пам’ять синів і дочок тих, хто віддав своє життя за свободу Батьківщини, за Вашу з нами свободу і незалежність. Але 14 жовтня – це не тільки свято для людей в погонах, а й наших захисників у щоденному житті, тих, на кого ми спираємося у важку хвилину, хто нас захищає від життєвих негараздів і підтримує нас. Дорогі наші чоловіки! Бажаємо Вам здоров’я, гармонії, любові, завжди і у всьому бути на висоті і все життя залишатися для нас, жінок, ідеалами, а для своїх наступників – сили та мужності.

Страхові виплати за період з 01.10.2018р. по 05.10.2018р.

Загалом було виплачено 2 127 561,65 грн., зокрема:

 • за полісами з «Автоцивілки» – 1 030 311,40 грн;

 • по договорам КАСКО – 961 166,16 грн;

 • по договорам добровільного страхування від нещасного випадку – 22 375,00 грн;

 • по договорам добровільного страхування медичних витрат під час подорожі – 13 006,66 грн;

 • інші види страхування – 100,702.43 грн.

???????????????????????

Страхові виплати за період з 03.09.2018 по 07.09.2018

Загалом було виплачено 744 421,08 грн, зокрема:

 • за полісами з «Автоцивілки» – 303 517,58 грн;

 • по договорам КАСКО – 339 106,36 грн;

 • по договорам добровільного страхування від нещасного випадку – 56 375 грн;

 • по договорам добровільного страхування медичних витрат під час подорожі – 4 092,44 грн;

 • інші види страхування – 41 329,44 грн.

 

???????????????????????

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» застрахувала Національну збірну України по футболу та всю офіційну делегацію під час поїздки до Чехії.

Національна Збірна України по футболу має страховий захист під час поїздки до Чехії на матч Ліги Націй. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала комплексний міжнародний договір страхування подорожуючих з Федерацією футболу України.

672x465_2

05 вересня 2018 року Національна збірна України з футболу вилетить до Чехії для проведення матчу першого туру Ліги Націй. Поєдинок Ліги Націй між збірними Чехії та України відбудеться в місті Угерське Градіштє 06 вересня. Гравці та офіційна делегація будуть забезпечені страховим захистом під час перебування за кордоном. Згідно з умовами договору поліс компанії «БРОКБІЗНЕС» включає в себе не тільки витрати на отримання невідкладної медичної допомоги, але і включає в себе опції, які покривають транспортування до медичного закладу, оплату медикаментів, невідкладної стоматологічної допомоги, медичної репатріації.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має великий досвід страхування професійних спортсменів. Компанія вже декілька років  співпрацює з різними спортивними федераціями, командами. Забезпечує страховим захистом різні спортивні змагання, турніри, як дитячі, так і дорослі.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, Українська хокейна ліга, Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, футбольних клубів «Шахтар», «Карпати», «Черкаський Дніпро», Автомобільної федерації України.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам. На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.

Що робити водієві в разі затоплення автомобіля? Рекомендації страхової компанії.

Погода «радує» українців дощами. Зливи підтопили вулиці Києва та Львова. Найбільше в таких випадках страждають автомобілісти, що ризикують серйозними поломками своїх авто.

1498744721779136-e1513618617717
Правила, яких необхідно дотримуватися в разі затоплення автомобіля:

 1. Якщо Ваш автомобіль опинився у воді, його не можна заводити. В іншому випадку може статися гідроудар двигуна, що виведе його з ладу, а також можливий вихід з ладу електроніки і електроустаткування автомобіля.
 2. Обов’язково необхідно зв’язатися зі своєю страховою компанією і зафіксувати страхову подію.
 3. Необхідно провести фотофіксацію пошкодженого автомобіля на місці події. Особливу увагу потрібно звернути, якщо автомобіль постраждав в результаті падіння на нього будь-яких предметів, дерев.
 4. Автомобіль необхідно доставити на СТО, яку вам вказала страхова компанія. Доставка автомобіля повинна бути здійснена обов’язково тільки евакуатором.
 5. Перше, що необхідно зробити на автосервісі – забезпечити сушку автомобіля. У разі, якщо немає можливості оперативно доставити автомобіль на станцію, слід самостійно висушити авто – відкрити двері і залишити автомобіль провітрюватися. Ні в якому разі не можна залишати автомобіль із закритими дверима.

Договір КАСКО покриває збитки, завдані стихійним лихом. Затоплення, які відбулися днями є стихійним лихом і даний збиток власникам полісів КАСКО покриється. Але варто пам’ятати, що страховик може відмовити у виплаті відшкодування з певних причин. Прикладами такої відмови можуть бути: якщо автомобіль отримав збиток внаслідок гідроудару (пошкодження двигуна в результаті попадання води) або порушення правил експлуатації транспортного засобу.  Страхування також не покриває збитки, що виникли під час буксирування або транспортування авто на евакуаторі, в зв’язку з чим рекомендується користуватися послугами евакуатора, організованого страховою компанією. Договір КАСКО не покриє також збитки, якщо водій не виконав рекомендації страховика або інструкції по експлуатації автомобіля – автомобіль потрібно заводити тільки після просушування і, бажано, щоб це робив співробітник СТО після діагностики.

Студентські збірні команди України з футзалу їдуть на чемпіонат світу з футзалу серед студентів до м. Алмати

17 серпня, збірні футбольні команди України з футзалу вирушать до м. Алмати (Казахстан) на Чемпіонат світу з футзалу серед студентів. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» надала страховий захист членам команд та офіційній делегації під час поїздки до Казахстану.

side-volunteer

Чемпіонат світу з футзалу буде проходити 19-26 серпня в м. Алмати в Казахстані. В цьому Чемпіонаті будуть приймати участь як чоловічі так і жіночі збірні команди України. І щоб ніякі травми та неприємності пов’язані з ними не завадили командам поборотися за медалі на Чемпіонаті світу Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» потурбувалась про їх захист під час матчів та тренувань. Згідно з умовами договору поліс компанії «БРОКБІЗНЕС» включає в себе не тільки витрати на отримання невідкладної медичної допомоги, але і включає в себе опції, які покривають транспортування до медичного закладу, оплату медикаментів, невідкладної стоматологічної допомоги, медичної репатріації.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має великий досвід страхування спортсменів. Компанія вже деякий час співпрацює Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів (ВФАС) та забезпечує страховим захистом футболістів асоціації під час різних турнірів та чемпіонатів. Останній раз – це була поїздка футбольної команди Київського університету ім. Бориса Гринченка до Португалії на IV Європейські ігри 2018 серед студентів. І ми раді, що всі повернулися неушкодженими та з бронзовою перемогою.

Тепер також сподіваємося на перемогу та медалі наших збірних в м. Алмати.

Страхові виплати за період з 09.07.2018 по 27.07.2018

Загалом було виплачено 4 825 978,69 грн, зокрема:

 • за полісами з «Автоцивілки» – 2 531 507,88 грн;
 • по договорам КАСКО – 1 700 653,54 грн;
 • по договорам добровільного страхування майна – 444 183,00 грн;
 • по договорам добровільного страхування від нещасного випадку – 123 950,00 грн;
 • по договорам добровільного страхування медичних витрат під час подорожі – 19 459,27 грн;
 • інші види страхування – 6 225,00 грн.

???????????????????????

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виплатила більше 5 млн грн одній з найбільших агропромислових компаній України

1517489537_400552_1517489947_noticia_normal5 липня 2018 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» здійснила свою частку страхової виплати в розмірі 5 438 350,59 грн за пошкоджену зерносушарку.

27 вересня 2017 року на елеваторі сталась пожежа в результаті займання соняшника в процесі проведення сушіння. Як наслідок була знищена зерносушарка та відновленню не підлягала. Згідно договору добровільного страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійного явища страховик виплатив відшкодування страхувальнику в повному обсязі відповідно до умов страхування.

«Зазвичай складні випадки вимагають більш ретельного і тривалого з’ясування всіх деталей події, і ми вже виконали свої зобов’язання перед клієнтом на 100% – в стандартні терміни і в повному обсязі. Ми завжди робимо все, щоб наша репутація на ринку залишалася бездоганною, а клієнти відчували себе впевнено», – прокоментував ситуацію Андрій Горельцев, перший заступник голови Правління Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС».