«Брокбізнес» здобула три нові перемоги у всеукраїнському конкурсі «Лідер страхового ринку -2010»

За результатами 2010 року Страхова компанія «Брокбізнес» стала переможцем Всеукраїнського конкурсу конкурсі «Лідер страхового ринку -2010» за версією журналу «Банкиръ» одразу в трьох номінаціях:

  • «Компанія з високим рівнем репутаційного маркетингу»
  • «Найбільш інформаційно-активна страхова компанія»
  • «Лідер ринку з впровадження інноваційних продуктів»

Усі три номінації «БРОКБІЗНЕС» отримала за конкретні результати, які компанія продемонструвала в 2010 році. Так, перемога в номінації «Компанія з високим рівнем репутаційного маркетингу» була присуджена «БРОКБІЗНЕС» за активну пропаганду на фінансовому ринку стратегії репутаційного маркетингу. Пропозиція Голови Правління Вадима Загребного про необхідність включення розділу «Репутація як елемент інноваційного маркетингу» у Стратегію розвитку страхового ринку до 2015 року була одноголосно підтримана учасниками Міжнародного Ялтинського фінансового форуму.

Номінація «Найбільш інформаційно-активна страхова компанія», перемогу в якій компанія здобула другий рік поспіль, стала результатом роботи прес-служби компанії, яка за підсумками2010 року завоювала перше місце у рейтингу інформаційної активності на страховому ринку України. Також в 2010 році прес-служба Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» увійшла до ТОР-30 рейтингу «Кращі корпоративні прес-служби України», а корпоративний журнал «Вісник БРОКБІЗНЕС» у 2010 році став дипломантом конкурсу «Краще корпоративне медіа України».

Номінація «Лідер ринку з впровадження інноваційних продуктів» «Брокбізнес» отримала за реалізацію одного з найбільш гучних інноваційних рішень на страховому ринку України , ноу-хау компанії – унікальної програми отримання страхового відшкодування «Зручна виплата».

Крім думки учасників страхового ринку, в результатах конкурсу враховувалася експерта оцінка Ліги страхових організацій України, соціологічних служб та рейтингових агентств.

«Брокбізнес» посідає стійкі позиції серед компаній, що найдинамічніше розвиваються на ринку страхування. Високий статус та надійність компанії підтверджують численні нагороди і авторитетні рейтинги в страховому бізнесі.

 

Компанія першою на страховому ринку України отримала Сертифікат відповідності стандарту системи менеджменту якості ISO 9001:2008 у 2009 році, а в 2013 році підтвердила дію сертифікату.